תחושת שייכות היא צורך בסיסי הטבוע בנו מעצם מהותינו. למעשה בבסיס הקיום שלנו כולנו חלקים של אותה בריאה המבקשים לחזור לנקודת המוצא ולהפוך חזרה לשלם הגדול.  כחלקיקים ״נפרדים״ אנו מכילים בתוכינו את האינפורמציה הפיזיקאלית של היקום כולו ..כל אדם הוא עולם ומלואו, יתרה מזאת, כל תא ותא הוא עולם ומלואו.

 

התודעה היא שדה המכיל את כל הידע .  אנו כבני אדם עושים דרך כדי להרחיב בתוכינו את המודעות לשדה זה, ללמוד את חוקיות הטבע ולנסות וליישם אותה על חיינו האישים. למעשה כל שאנחנו מבקשים הוא לקבל את עצמינו, לאהוב אותנו, להפסיק להתנגד.

רבים מכנים את התהליך התעוררות...דרך תהליך זה  אנחנו מגלים נקודות אור והכרות המאפשרות לנו להציץ לטבע המופלא של הבריאה שכל אחד מאתנו הינו חלק בלתי נפרד וחשוב ממנה ולסגל מתכונותיה להיות אחד עם הקיים . לחיות מתוך מודעות הינו תרגול ואימון יומיומי, משמעותו להיות נוכחים ברגע הזה..כל רגע מחדש, לפעול מתוך הכרה, להתבונן בעצמינו ולנהל את האגו מנקודת התיחסות גבוהה יותר, בעזרת האני המודע. עבודת המודעות תומכת באופן מרגש בקיום חיים מתוך אחריות אישית והבנת העצמי ומשם פותחת צוהר אל קבלת האחר. דרך המודע נולדת החמלה שהינה היכולת לחוש אמפטיה מתוך הזדהות וזיהוי עצמינו באחרים.

 

ככל שנתמיד בלימוד והתרגול ונעצים את ה״אור״ בתוכינו, הוא יוקרן מאיתנו החוצה וישפיע גם על אחרים.

כוחה של מודעות אישית הוא עצום, כוחה של מודעות קולקטיבית הוא אינסופי. 

בתהליך אינדבידואלי אנו מרחיבים את המודעות האישית,  בתהליך משותף, נוכל להרחיב את המודעות הקולקטיבית

ולברוא לכולנו מציאות חברתית טובה יותר.

אנחנו בנילאיה מבקשים להרחיב את המעגל.. לשבת יחד, לחשוף ולהחשף להתפתחות משותפת,

לשתף מנסיונינו, להשכיל מנסיונם של אחרים, לפתוח את הלב, לדבר את אמת הנשמה,

לחזק את הטוב הקיים בכולנו ולהנות מאוצרותיה של הרוח האוניברסלית

 

אתם יותר ממוזמנים להצטרף :)

 

 

 

 

 

 

הרצאה ומסר יוצא דופן עם קישה קראודר שמאנית 

 להתחבר לעצמינו ולאחרים